شیر صافی کلاس 150

مشخصات فنی

استاندارد

Y-STRAINER W.C.B CLASS 150 ، FLANGED ENDS

میزان تحمل فشار

۲۰ بار

میزان تحمل دما

۴۰۰ درجه سانتیگراد

دسته بندی: شیرآلات فولادی
برچسب های محصول:

شیر صافی کلاس ۱۵۰ 

شیر صافی کلاس ۱۵۰ یکی از راجع ترین شیرآلات صنعتی می باشد بر خلاف بقیه ی شیر ها این محصول به شدت جریان عبوری کاری ندارد و جریان را مورد باز و بست قرار نمیدهد فقط برای گرفتن و از بین بردن ناخالصی های موجود درجریان به کار میرود که اگر توسط این محصول گرفته نشود ممکن است عملکرد دستگاها و شیرآلات در مسیر را مورد آسیب جدی قرار دهد.

صافی فولادی فلنج دار ۱۵۰ با توری صفحه نمایش فولادی ضد زنگ. با یک پلاگین تخلیه قابل جابجایی و کاپوت پیچ شده به راحتی تمیز می شود. تمام ابعاد فلنج مانند ASME B16.5 است.

به طور کلی برای محافظت از شیرآلات و تجهیزات در برابر کثیفی و رسوب استفاده می شود که اغلب باعث آسیب، اتلاف انرژی و هزینه های بالاتر تولید می شود.

درجه حرارت تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد.

صافی ها سطح جریان زیادی دارند که منجر به حداقل افت فشار می شود.

شیر صافی کلاس 150

شیر صافی کلاس ۱۵۰

ویژگی های کلیدی:

ANSI کلاس 150
بدنه فولادی ریخته گری
صفحه استیل ۴۰ مش
دوشاخه تخلیه برای تمیز کردن آسان
سایز ۲ تا ۱۲ اینچ
درجه حرارت تا ۴۰۰ درجه سانتیگراد

کاربرد های شیرآلات صنعتی شیر صافی کلاس ۱۵۰

شیر صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع مختلف به عنوان یک شیر صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی از کاربردهای آن شامل موارد زیر است:

  1. انتقال مواد خام: شیر صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع نفت و گاز، معدنی و سایر صنایع مرتبط با انتقال مواد خام مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  2. محصولات شیمیایی: شیرهای صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع شیمیایی مانند تولید پلیمرها، رنگ‌ها، رزین‌ها، اسیدها و بازها استفاده می‌شوند.
  3. صنایع غذایی: شیرهای صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع غذایی مانند تولید آبمیوه، نوشابه، لبنیات و سایر مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  4. آب و فاضلاب: شیرهای صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع آب و فاضلاب برای تصفیه آب و انتقال فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  5. صنایع دارویی: شیرهای صافی کلاس ۱۵۰ در صنایع دارویی مانند تولید داروهای جامد، مایع و نیمه جامد استفاده می‌شوند.

استفاده از شیر صافی کلاس ۱۵۰ در هر صنعتی به نحوه طراحی و ساخت آن بستگی دارد و باید با توجه به شرایط کاری و نیازهای صنعت مورد استفاده قرار گیرد.

جنس شیرآلات صنعتی شیر صافی کلاس ۱۵۰

جنس شیرآلات صنعتی شیر صافی کلاس 150 معمولاً از فولاد ضدزنگ استاندارد ASTM A351 CF8M ساخته می‌شود. این فولاد به علت مقاومت بالا در برابر خوردگی و حرارت، مورد استفاده در بسیاری از صنایع از جمله نفت و گاز، پالایشگاه‌ها، صنایع شیمیایی و غیره قرار می‌گیرد. در صورتی که نیاز به مقاومت بالاتر در برابر فشار و دمای بالا باشد، از جنس‌های دیگری مانند فولاد آلیاژی استفاده می‌شود.

 

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پایپ فیتینگ در تماس باشید

 


                   

                  021-33530629

                  021-33530899

                                   تماس با کارشناس فروش.