UPVC مهره ماسوره یکسر مغزی برنجی

مهره ماسوره یکسر مغزی برنجی UPVC کیفیت بالایی داشته و در صنایع مختلف از ان استفاده می‌شود. این محصول در برابر عوامل مخرب از جمله نیرو، فشار، ضربه، واکنش شیمیایی و اسیدی مقاوم است. همچنین در برابر نفوذ میکروب و رسوب پذیری بسیار عالی عمل می‌کند.

توضیحات

مهره ماسوره یکسر مغزی برنجی UPVC یکی از قطعات پرکاربرد در لوله کشی و تاسیسات است که برای اتصالات نر و ماده از آن استفاده می‌شود. این محصول از سه قسمت مختلف تشکیل شده است: یکسر چسبی، یکسر مغزی و مهره. پس از اتصال لوله و تجهیزات به دو طرف ماسوره مهره اتصال را چفت می‌کند. شرکت تکنوپایپ ارائه دهنده انواع لوله و اتصالات UPVC می‌باشد. مهره ماسوره‌های این شرکت از جمله یکسر مغزی باکیفیت بالا برای مصرف کنندگان عرضه شده است.

کاربرد مهره ماسوره یکسر مغزی یو پی وی سی

همانطور که می‌دانید، مهره ماسوره برای اتصال لوله و تجهیزات به صورت نر و مادگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول برای برقراری هرچه بهتر اتصال از سه قسمت مجزا تشکیل شده است. یکسر چسبی که هدف اصلی آن اتصال به لوله و اتصالات یو پی وی سی می‌باشد. سر دیگر این قطعه مغزی بوده که این سر اغلب به لوله و تجهیزات غیر یو پی وی سی نظیر پمپ، فیلتر یا مبدل حرارتی متصل می‌شود. قسمت سوم این محصول مهره است که از آن برای سفت کردن محل اتصال استفاده می‌شود. یادآور شویم بخش مغزی این قطعه از جنس برنج ساخته شده است.

مهره ماسوره یکسر مغزی برنجی UPVC کیفیت بالایی داشته و در صنایع مختلف از ان استفاده می‌شود. این محصول در برابر عوامل مخرب از جمله نیرو، فشار، ضربه، واکنش شیمیایی و اسیدی مقاوم است. همچنین در برابر نفوذ میکروب و رسوب پذیری بسیار عالی عمل می‌کند.

 

تولید کنندگان:

پیمتاش ترکیه

سیپکس اسپانیا

جورج فیشر

ERA PVC

آستور ایتالیا

TP ایتالیا

  

 

قیمت‌ها ممکن است با توجه به نوسانات بازار و شرایط اقتصادی تغییر کنند. همچنین، بسته به نوع و برند محصول، تفاوت‌هایی در قیمت وجود دارد. برای استعلام دقیق‌تر قیمت‌ها و سفارش می‌توانید با کارشناسان مجموعه پایپ فیتینگ تماس بگیرید و از آخرین لیست قیمت‌ها مطلع شوید.

 

                                                                   021-33530629

                                                                   021-33530899