شیر سوزنی دنده ای استنلس استیل

شیر سوزنی (گلوب ولو Globe Valve) دنده ای استنلس استیل قطعه ای است که برای کنترل دقیق نرخ جریان گاز یا مایع‎ات تمیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سایز 1/2 اینچ تا سایز 4 اینچ موجود می باشد

 

 مشخصات فنی

میزان تحمل فشار

۲۰ بار

میزان تحمل دما

۴۰۰ درجه سانتیگراد

 

شیر سوزنی (گلوب ولو Globe Valve) استنلس استیل برای کنترل دقیق نرخ جریان گاز یا مایعات تمیز استفاده می ‏شود. تنظیم آن تدریجی و خیلی نرم صورت می‎ گیرد تا نرخ جریان را کنترل کند، در عین حال می ‎توان از آنها به عنوان شیر قطع کن قابل اعتماد نیز استفاده کرد. با این وصف، عموماً تنها برای جریانهای آهسته شارش مواد و افت فشارهای نسبتاً بزرگ از ورودی به خروجی مورد استفاده قرارمی گیرد.

شیر سوزنی (گلوب ولو Globe Valve) استنلس استیل برعکس شیر یکطرفه عمل کرده و جریان را از طریق یک مجرا و با یک سوزن رزوه ریز کنترل می ‏کند. سوزن رزوه ریز اجازۀ کنترل جریان دقیق و حفاظت تجهیزات ظریف از ضربه‎ های فشاری غیر منتظره را فراهم می کند. این شیر بهترین وسیله برای کاربردهای با فشار پایین است. شیر سوزنی فشار عملیاتی بین ۰ تا ۵۰۰ پی اس آی و دمای عملیاتی تا ۳۰۰ درجه فارنهایت را کنترل می کنند. مواد بدنه و درزبندی متعددی برای پوشش دادن نیازهای بسیاری از کارهای عملیاتی وجود دارند. شیرهای سوزنی در بدنۀ یک سیستم عملکردی سد و عبور جریان باعث می ‏شوند که عمل جداسازی مثبت در عملیات تعمیر و نگهداری یک کارخانه فعال صورت بگیرد.

 

  

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پایپ فیتینگ در تماس باشید.

 

                                                                   021-33530629

                                                                   021-33530899