موفه بلند جوشی پلی اتیلن

موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی برای جلوگیری از تغییر شکل و از فرم خارج شدن سیستم فاضلاب خانگی در اثر انبساط یا انقباض کاربرد دارد.

در صورت نشست ساختمان یا تکان‌ های ناشی از زلزله که باعث از بین رفتن آب بندی خطوط فاضلاب خانگی می ‌شود، از این قطعه استفاده می‌ شود.

خطوط لوله در زیر ساختمان‌ ها با آسیب های زیادی روبرو هستند که به عوامل درونی و بیرونی بستگی دارد و متفاوت هستند.

آسیب های جدی که خطوط فاضلاب و لوله‌ های انتقال آب با آن مواجه هستند انواع فشارهای داخلی و خارجی، رانش و تنش، انبساط و انقباض، کش آمدن لوله‌ ها، نشست ساختمان و نشت دهی هستند.

موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی در انواع سایزها و جنس های مختلف تولید می ‌شود و از انواع رابط‌ ها و اتصالات بوده که از جنس ‌مرغوب پلی اتیلن  است.

استفاده از این محصول در اتصالات و خطوط لوله به ویژه لوله‌ های فاضلابی در زیر ساختمان نیروهای حاصل از انبساط و انقباض را خنثی می‌ کند.

لوله‌ و اتصالات پلی اتیلن جوشی موجب بالا رفتن دوام عمر سیستم فاضلابی و در نهایت دوام عمر ساختمان می ‌شود.

مزایای موفه بلند جوشی فاضلابی

مقاومت در برابر شکستگی و ترک ‌خوردگی ناشی از فشارهای خارجی، نصب سریع و راحت، قیمت مناسب و کیفیت بالا، عرضه با برندهای معتبر، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بالا از جمله مزایای موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی است.

شکل ظاهری موفه پلی اتیلن استوانه ‌ای شکل بوده، دهانه بالا کمی بزرگتر از دهانه پایین است.

وجود حلقه آب بندی در بالای آن باعث می شود نصاب در جاهایی که امکان جوش کاری به دلیل وجود فضای کم نیست، از موفه استفاده کند.

موفه پلی اتیلن فاضلابی به سه شکل در بازار موجود است؛ موفه کوتاه، موفه بلند و موفه رابط که هرکدام دارای مزایا و کاربری های خاص خود هستند.

اتصالات پلی اتیلن جوشی فاضلابی  دارای نصب آسان است به طوری که بدون نیاز به ابزار خاص و پیچیده، فقط با استفاده از دستگاه جوش پلی اتیلن و یک آموزش کمتر از چند ساعت نصاب مربوطه پروژه را اجرا می کند.

از مهمترین خواص فاضلاب پلی اتیلن امکان به هم بندی و نصب لوله ها و اتصالات پیش از کارگذاشتن در ساختمان است.

کاربرد موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی

کاربرد موفه بلند جوشی فاضلابی با وزن سبک برای زیرساخت سیستم فاضلاب پلی اتیلن است که منجر به افزایش توان ساختمان ومصالح می شود.

به علت خواص مواد پلی اتیلن، تاثیر مواد شیمیایی چه در داخل مسیر و تاثیر مصالح در خارج سیستم و از بیرون به حد صفر می رسد.

کاربرد موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی با مرور زمان و تغییر شرایط جوی به هیچ عنوان تغییری نمی کند و آسیبی به سیستم فاضلابی پلی اتیلن وارد نخواهد شد.

به علت شفافیت و صیقلی بودن سطح لوله و اتصالات پلی اتیلن هیچ گاه گرفتگی در اثر رسوب ها اتفاق نمی افتد.

این اتصالات توانایی تحمل حرکات ساختمانی ناشی از نشست یا زلزله را دارند.

کاربرد موفه بلند جوشی فاضلابی با تنوع تعداد تولید کننده، تولید مواد اولیه و لوله و اتصالات در داخل کشور موجب قیمت ارزان شده و پروژه های فاضلابی پلی اتیلن در ساختمان های بلند مقرون به صرفه است.

مشخصات موفه بلند جوشی پلی اتیلن

مشخصات موفه بلند جوشی پلی اتیلن فاضلابی سایز ۱۲۵ میلی متر با فشار قابل تحمل ۵ اتمسفر و نوع اتصال جوشی فاضلابی تولید و عرضه می شود.

از خواص سیستم پلی اتیلن می توان به تحمل تغییر دما در حد بالا اشاره کرد.

همچنین تنوع قطعات، سایز و نوع انواع اتصالات و لوله ها کارآمدی سسیتم فاضلابی پلی اتیلن را افزایش می دهد.

یکی از مشخصات موفه بلند جوشی پلی اتیلن کاربری مناسب و استاندارد در ساختمان سازی است که برای همه افراد فعال در این صنعت مشهود است.

لیست قیمت موفه بلند جوشی پلی اتیلن

 

 

 


 

با توجه به نوسان های بازار، جهت اطلاع از قیمت دقیق و سفارش محصولات با کارشناسان ما در پایپ فیتینگ در تماس باشید.

                                                                   33530629-021

                                                                   33530899-021