بازرگانی پایپ فیتینگ

وارد و تامین کننده کلیه مایحتاج نفت-گاز-پتروشیمی و ساختمانی

(021)36055307
شماره تماس
پست الکترونیکی

درباره ما


شرکت بازرگانی پایپ فیتینگ با در اختیار داشتن امکانات فنی و مالی و با استفاده از تجارب علمی مدیران کاردان و بمنظور ارائه خدمات لازم به هموطنان و متقاضیان در زمینه تامین نیازهای داخلی بویژه در رابطه با تامین لوازم مورد نیاز تاسیسات صنعتی طرحها وپروژها آغاز نمود.

در مدت فعالیت خود توانست با بسیاری از شرکتها و مؤسسات خصوصی و دولتی ارتباط مؤثر و مستمری را برقرارنموده و در روند اجرایی بسیاری از پروژه های صنعتی آب ، بخار، نفت ،گاز و پتروشیمی نقش مؤثری را ایفا نموده.

این شرکت با برخورداری از کادر مجرب و روابط گسترده با کارخانجات معتبر داخلی وخارجی تولید کننده تیوب، لوله، اتصالات، فلنج و انواع شیرالات (کربن استیل، استنلس استیل و ……) در فشار های مختلف و همچنین تجربه سالها فعالیت با پروژها و شرکتهای مختلف آمادگی دارد تا کوتاهترین زمان و مناسبرین قیمت و با بالا ترین کیفیت مطابق با استانداردهای مورد نظر مهندسان مشاور طرح کالای سفارشی پروژه ها را تامین نماید.

استقبال کم نظیر و مراجعات قابل توجه از بدو تاسیس این شرکت موید رضایت مراجعین از کارائی شرکت و انجام بموقع خواسته های آنان است.

از دیگر عوامل توفیق شرکت بازرگانی پایپ فیتینگ در ارئه خدمات وجذب مشتریان و نیز جلب توجه شرکتها و اشخاص اعم از بخش خصوصی و دولتی به نحوه اجرائی و نتایج مثبت خدمات شرکت است. و امکانات بالقوه شرکت در داخل کشور و ارتباطات فنی و بازرگانی آن با کارگزاران در کشورهای آلمان، اسکاتلند، دانمارک، ایتالیا، فرانسه، چین، هند، کره، امارات عربی متحده و غیره کادر اجرائی شرکت را قادر میسازد تا سفارشات و خواسته های مراجعین را در حد مطلوب و در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهد مدیریت شرکت پایپ فیتینگ به موفقیت شرکت در جلب رضایت هموطنان در رابطه با خواسته ها و سفارشات بازرگانی آنان افتخار میکند و به اصل (رضایت مشتریان) بعنوان عامل اصلی و رمز موفقیت اعتقاد راسخ دارد.

 1. انواع لوله مانیسمان و درزدار از 1/2 تا 24 اینچ با رده های 160-80-40 sch که مطابق با استاندارد های جهانی و با آلیاژهای A106- APISL – ASTMA252 می باشد.
 2. لوله های گالوانیزه از 1/2 الی 6 اینچ و اتصالات گالوانیزه.
 3. انواع ورق های استنلس استیل و لوله های استنلس استیل مانیسمان و درزدار با آلیاژهای 304 – 316L – 321 با رده های مختلف.
 4. اتصالات استنلس استیل جوشی و دنده ای فشار قوی.
 5. اتصالات فشار قوی کربن استیل با فشار کاری 2000 – 3000 – 6000 – 9000 تا سایز 4 اینچ
 6. انواع نیپل و سوئیچ نیپل – ولدولت – ساکولت – تردولت – ال بولت
 7. اتصالات جوشی کربن استیل درزدار و مانیسمان با رده های SCH 40 - 80 -160 – XXS
 8. شیر قفلی – رگلاتور و تی سرویس
 9. نوار آلتن و پرایمر و نوار خطر
 10. تولید فلنج های استنلس استیل، کربن استیل استاندارد با سایزهای مختلف و کلاسهای PN10-PN16-150-300-600-900-1500
 11. انواع گسکیت از 1/2 الی 40 اینچ – اسپیر الوند – گرافیتی کلینگریت در کلاسهای متفاوت
 12. فشارسنجهای استنلس استیل و کربن استیل و پلاستیکی که از نوع اتصال از زیرو پشت و نوع روغنی و خشک آنها که با صفحه های 5cm – 10cm – 15cm موجود می باشد.
 13. شیرهای فشار شکن آب، گاز، بخار و هوا
 14. انواع تله بخارهای ترمودینامیک – اینورتد بکت و فلوت
 15. انواع لرزه گیرهای لاستیکی مهاردار و بدون مهار برای مواد مختلف و لرزه گیرهای آکاردئونی و خرطومی
 16. شیر کنترل دستی و برقی و شیرهای پنوماتیک و انواع شیرهای اطمینال
 17. انواع شیر آلات استنلس استیل و کربن استیل و چدن (GATE VALVE – BALL VALVE – CHECK VALVE – GLOBE VALVE – BUTTER FLY VALVE – ANGEL VALVE ….)
 18. شیرهای برنجی دنده ای و فلانجی
طراحی سایت توسط گروه نرم افزاری سورنا